Perfil

Fecha de registro: 8 sept 2022

Sobre...

Kanárských ostrovů a Portugalsko vč. Azorských ostrovů. Od 1. července platí pro návrat ze zemí z červené kategorie stejná pravidla jako při návratu z tmavě červené kategorie. Do kategorie zemí s velmi vysokým rizikem nákazy (tmavě červená kategorie) spadají ostatní země, z členských zemí EU se jedná o Kypr a španělské Baleárské ostrovy. Osoby vracející se z červené a tmavě červené kategorie musí ještě před návratem do ČR vyplnit příjezdový formulář a zároveň před návratem podstoupit antigenní nebo PCR test, pokud k návratu použijí hromadnou dopravu.

Podmínky testování a samoizolace při návratu se netýkají osob, které mají alespoň 14 dní po plném očkování (v případě dvoudávkového schématu 14 dní po druhé dávce, v případě jednodávkové vakcíny 14 dní po očkování) nebo těch, které v posledních 180 dnech prodělaly onemocnění covid-19. Zůstává jim jen povinnost vyplnit Příjezdový formulář. Nově se uznává také očkování občanům třetích zemí, kteří mají dokončené očkování z mimounijní země látkou schválenou Evropskou agenturou pro léčivé přípravky, nebo jí odpovídající vakcínou, která je schválena Světovou zdravotnickou organizací pro nouzové použití.

Bulharsko, Lichtenštejnsko, Monako, Španělsko a Švýcarsko budou nově v červené kategorii, oranžové bude např. Chorvatsko nebo Německo. Do tmavě červené kategorie se přesune Izrael nebo USANa základě dostupných dat z Evropského střediska pro prevenci a kontrolu nemocí (ECDC) aktualizovalo Ministerstvo zdravotnictví seznam zemí podle míry rizika nákazy, který bude účinný od pondělí 23.

Pro tyto osoby platí také povinnost podstoupit po návratu do ČR PCR test, a to nejdříve 5. den a nejpozději 14. den po vstupu na území ČR. Do té doby je nutné zůstat v samoizolaci. V případě cesty do ČR individuální přepravou, není třeba disponovat testem před započetím cesty, ale je povinnost podstoupit po vstupu na území ČR nejdříve 5. den a nejpozději však 14. den PCR test. Do doby výsledku je nutná samoizolace.

Pravidla pro dovoz potravin živočišného původu pro osobní I proto na rozdíl od San Marina či Andorry národní tým Lichtenštejnska v kvalifikacích pořád jen Plzeň v Lize mistrů: Soupisky, termíny,

srpna. Tzv. semafor upravuje kategorie zemí, na které se při návratu do ČR vážou příslušná protiepidemická opatření. V červené kategorii bude nově Bulharsko, Lichtenštejnsko, Monako, Španělsko (kromě Baleárských ostrovů) a Švýcarsko. Oranžová kategorie se rozroste o Chorvatsko, Lotyšsko, Maltu, Nizozemsko a Německo. Změny se týkají také černé kategorie zemí, která se zúží.

Tyto osoby zároveň musejí mít vystavený ověřitelný certifikát, který je zveřejněný v seznamu certifikátů na webu Ministerstva zdravotnictví. Může se jednat také o očkování ze zemí, pro které byl uzavřen implementační akt a vydávají certifikát podle EU covid nařízení. Kompletní podmínky návratu do ČR ze zahraničí v době pandemie covid-19 naleznete zde. Novinkou je také umožnění příjezdu a podání žádosti o vízum rodinným příslušníkům občanů ČR nebo ostatních členských států EU.

Z mimoevropských zemí nebo jejich částí pak Austrálie, Brunej, Hongkong, Japonsko, Jordánsko, Korea, Kanada, Katar, Macao, Nový Zéland, Saudská Arábie, Singapur nebo Tchaj-wan. Od pondělí 23. 8. tak z této kategorie zemí vypadávají Černá Hora, Izrael, Kosovo, Libanon, Severní Makedonie a Spojené státy americké, které se přesunou do tmavě červené kategorie. Další kategorií jsou země, které se vyznačují středním rizikem nákazy (oranžová kategorie). Do této kategorie zemí se řadí Chorvatsko, Lucembursko, Lotyšsko, Rakousko, Itálie, Finsko, Malta, Německo, Norsko, Nizozemsko, Slovinsko a také portugalská Madeira. Při návratu ze zemí zelené a oranžové kategorie je nutné vyplnit příjezdový formulář.

Lichtenštejnové - Wikipedie ŽIVĚ Sparta - Vaslui 1:0, pražský tým v Evropské lize končí Lvíčata si smlsla na Andoře, Kadlec nastřílel

(((ŽIVÝ PŘENOS!!))) Česko U19 Andorra U-19 přenos živě 21 Lotyšsko - Lichtenštejnsko 1:0 (0:0). Branka: 73. Zjuzins. Andorra - Moldavsko 0:0. ČK: 43. Stina

[
[[[VOLNÝ, UVOLNIT-]!!!]] Lichtenštejnsko Andorra přenos živě 22 září 2022

[[[VOLNÝ, UVOLNIT-]!!!]] Lichtenštejnsko Andorra přenos živě 22 září 2022

Más opciones
whatsapp-logo-11-1019x1024.png