Perfil

Fecha de registro: 8 sept 2022

Sobre...

Vstup ZŤP-S (vozíčkar + doprovod)Vstupenky pre ZŤP-S budú dané do predaja online v cene, ako je uvedené vyššie, a 1 vstupenka je platná pre 2 osoby. Vstup držiteľov vstupenky ZŤP-S je cez VSTUP B od Športovej ulice, kde bude usporiadateľom skontrolovaná aj vstupenka. Po vstupe na štadión sa vozíčkari s doprovodom dostanú priamo na tribúnu B a do sektora 24. V prípade, že na danú vstupenku sa pokúsi prejsť iný držiteľ vstupenky ako vozíčkar s doprovodom, aj v prípade ZŤP-S preukazu, nebude na štadión vpustený.

Zoznámenie s mestom. ŠTVRTOK: Odporúčame bezplatné atrakcie (napr. Highland park, múry pevnosti Icherisheher, Námestie fontány a Ulica Nizami). Radi zabezpečíme vstupenky na miestne atrakcie (napr. Maiden Tower, Heydarská mešita, centrum Heydara Aliyeva). PIATOK: Voľný program alebo spoločný program s delegátom.

kategória 6 eur Business vstupenka 120 eur V prípade zľavnených vstupeniek je potrebné sa pri vstupe na štadión preukázať patričným dokladom (ZŤP preukaz, doklad totožnosti alebo kartička poistenca, ak ide o dieťa do 12 rokov), ak bude držiteľ vstupenky vyzvaný usporiadateľom pri vstupe na štadión. Online predajVstupenky sú v predaji online prostredníctvom Maxiticket. sk a v predaji budú vstupenky do spodného oválu.

Cena vstupeniek: 1. kategória 15 eur / online predaj od 12. 9. od 14. 00 hod. + predaj v deň zápasu2. kategória 10 eur / online predaj od 12. 2022 od 14. + predaj v deň zápasuZŤP-S (vozíčkar + doprovod) 2 eurá / jedna vstupenka pre dve osobyZľava 40% z ceny vstupenky: deti do 12 rokov / ZTP / Senior 62+: 1. kategória 9 eur 2.

MUŽI A - Vstupenky na duel s Azerbajdžanom v predaji online, v deň zápasu aj na štadióneBRATISLAVA (SFZ) - Slovenský futbalový zväz oznamuje fanúšikom, že vstupenky na zápas Ligy národov proti Azerbajdžanu (22. septembra o 20. 45 na Štadióne Antona Malatinského v Trnave) sú v predaji online V deň zápasu sa budú predávať aj v pokladni na štadióne.

Business ponuka (Sky Box a VIP vstupenky) je možné si zakúpiť aj online alebo na základe písomnej požiadavky na vstupenky@futbalsfz. sk. PokladnePokladne na štadi'ne budu otvorené 2 hodiny pred zápasom, tj. od 18:45 hod. do konca 1. polčasu. Pokladne sa nachádzajú na Športovej ulici. Platba bude mozna v hotovosti a platobnou kartou. Štadión Brány štadióna sa otvoria 2 hodiny pred výkopom, tj. o 18. 45 hod.

Neskôr presun ku štadiónu a sledovanie zápasu Azerbajdžan – Slovensko. SOBOTA: Odporúčame bezplatné atrakcie (napr. Park lásky, návšteva miestneho trhoviska). Múzeum kobercov, hneď vedľa sa nachádza časť s názvom Malé Benátky; Funicular v Baku, ktorý vás vyvezie nad mesto). NEDEĽA: Nákup suvenírov, ochutnávanie miestnych špecialít a oddych pred odletom. PONDELOK: Odhlásenie z hotela (do 12:00 hod), neskôr presun na letisko a odlet z Azerbajdžanu.

Zájazd na mieru: Napíšte nám vaše požiadavky na dopravu, ubytovanie, vstupenky, doplnkový program a pripravíme ponuku presne pre vás. NÁŠ TIP darujte zájazd ako originálny zážitok – radi pripravíme darčekovú poukážku na mieru vyhovuje vám cestovanie „na vlastnú päsť“? využite ponuku samostatných vstupeniek na zápas odporúčame doobjednať špeciálne poistenie pre futbalové zájazdy v cene 3, 5 € / osoba / deň, ktoré pokrýva aj storno zájazdu v prípade ochorenia na COVID-19 potrebujete viac informácií? odpovede na najčastejšie otázky nájdete TU LÁSKA K FUTBALU JE SILNEJŠIA AKO PROTIPANDEMICKÉ OPATRENIA. UŽITE SI FUTBAL BEZ STAROSTÍ A OSTATNÉ NECHAJTE NA NÁS.

S pozdravom Mišo a Jano Michal Farkaš | Rusko - Slovensko | 8. 10. 2016 O klubochSlovenská futbalová reprezentáciaZlatá generácia slovenských futbalistov dosiahla svoj vrchol, čo sa odzrkadlilo aj na úspechoch Sokolov. Účasť na MS či ME boli ešte donedávna rozprávky z ríše snov. Partia okolo Škrtela, Hamšíka či Kucku však Slovensko medzi futbalovú smotánku dostala. Navyše futbalisti dokázali získať na svoju stranu fanúšikov a výhrami so slávnejšími súpermi im dali nádej, že sa môžu rovnať najlepším. V najbližšom období čaká tím očakávaná generačná výmena a sme zvedaví, ako k starým mazákom zapadnú úspešné mladé pušky z „dvadsaťjednotky“.

Výnimku z predkladania vyššie uvedených potvrdení majú deti mladšie ako 1 rok. Vek dieťaťa sa určuje v deň odletu. Aktuálne podmienky pre cestovanie do všetkých futbalových krajín nájdete TU. Odporúčame sledovať nariadenia, novinky a ďalšie podrobnosti na webe MZV. CK nenesie zodpovednosť za prípadné zmeny v podmienkach vstupu do krajiny, na štadión a tiež návratu na Slovensko na základe vyhlásenie Úradu verejného zdravotníctva či vlády SR alebo iných orgánov. Garantujeme zabezpečenie cesty do destinácie a vstup na podujatie pri splnení požadovaných podmienok danej krajiny a konkrétneho organizátora, ale pravidlá a podmienky návratu na Slovensko už znáša klient, pričom je zodpovedný za ich dodržiavanie.

Denne pre vás sledujeme podmienky pre cestovanie a návštevu štadiónov Máme špeciálne poistenie, ktoré pokrýva aj storno v prípade ochorenia na covid Ak sa zápas neodohrá podľa plánu, vrátime vám voucher na 100% zaplatenej sumy PODMIENKY PRE VSTUP DO AZERBAJDŽANU: #1 DIGITÁLNY COVID PREUKAZ Každá osoba sa musí pri vstupe do krajiny vedieť preukázať digitálnym COVID preukazom (Green pass), ktorý potvrdzuje jednu z podmienok: digitálny COVID preukaz EÚ s potvrdením o vakcinácii alebo digitálny COVID preukaz EÚ s potvrdením o prekonaní ochorenia COVID-19 (po prekonaní ochorenia s platnosťou potvrdenia 180 dní od prvého pozitívneho testu) #2 TEST Okrem očkovania/prekonania sa každá osoba musí preukázať aj negatívnym testom: negatívnym PCR testom nie starším ako 72 hodín od vykonania testu pred odletom z Azerbajdžanu platí rovnaké pravidlo týkajúce sa negatívneho PCR testu Všetky tieto dokumenty musia byť v anglickom jazyku.

Futbal, Európa: Azerbajdžan livescore, výsledky, plán zápasov Liga národov program 2022/23 dnes Slovensko dnes najbližšie nastúpi v rámci Sledovať zápasy Ligy národov live môžete aj na PC, alebo svojich mobiloch

Zájazd na zápas Azerbajdžan - Slovensko | FutbalTour. skSlovenskí sokoli sa predstavia na pôde najvzdialenejšieho súpera o dôležité body do tabuľky Ligy národov. Podporte ich svojimi hlasivkami priamo na štadióne! Letecký zájazd na zápas Azerbajdžan – Slovensko v cene od 750 € / osoba obsahuje: LETENKU vhodné spojenia: Budapešť – Baku *letiskové transfery radi zabezpečíme na vyžiadanie UBYTOVANIE v overenom 3* hoteli s výhodnou polohou *vyšší štandard radi zabezpečíme na vyžiadanie VSTUPENKU NA ZÁPAS do slovenského sektora *VIP vstupenky na vyžiadanie GARANCIU pri objednávke 2 a viac zájazdov garantujeme sedenie v pároch pri sebe podľa infografiky prečo FutbalTour.

Vyjadrenia klientov zo zápasov Slovenská futbalová reprezentácia Nižšie nájdete konkrétne skúsenosti a hodnotenia našich klientov. Ďakujem a vrelo odporúčam. Martin Glatz | Španielsko - Slovensko (EURO 2020) | 23. 6. 2021 Moc krát ďakujeme tímu Futbaltour za skvelý zážitok vo Francúzkom Lille, ďakujeme skvelým delegátom, že sa o nás dobre postarali. Veríme že ešte využijeme Vaše služby na iných europskych ligových zápasoch.

Futbal - DOXXbet športové tipovanie Neskôr presun ku štadiónu a sledovanie zápasu Azerbajdžan - Slovensko. SOBOTA: Odporúčame bezplatné atrakcie (napr. Park lásky, návšteva

sk? prečítajte si hodnotenia spokojných klientov DELEGÁTA reprezentačné zájazdy patria k našim najobľúbenejším. Počas celej doby zájazdu sprevádzajú našich klientov skúsení delegáti a športoví nadšenci v jednom Čo nasleduje po vyplnení nezáväznej rezervácie? Po odoslaní rezervácie vás budeme kontaktovať s bližšími informáciami k doprave, ubytovaniu, vstupenkám na zápas a doplnkovému programu. Program zájazdu: STREDA: Odlet do Azerbajdžanu. Po prílete presun na hotel (ubytovanie najskôr od 14:00 hod).

Futbal 2022 v TV naživo - program a zápasy I SatelitnáTV.sk Okrem výsledkov tímu Azerbajdžan môžete na Flashscore.sk sledovať viac ako 1000 futbalových súťaží z 90+ krajín z celého sveta. Stačí kliknúť na názov krajiny

Zoznam zápasov slovenského národného futbalového mužstva Vpravo hráč Slovenska Peter Brestovanský v zápase štvrťfinále ME v na sledovanie textového prenosu z duelu medzi Rumunskom a

[
[[[Prúd-]]] Slovensko : Azerbajdžan sledovať zápas 22 septembra 2022

[[[Prúd-]]] Slovensko : Azerbajdžan sledovať zápas 22 septembra 2022

Más opciones
whatsapp-logo-11-1019x1024.png