Perfil

Fecha de registro: 8 sept 2022

Sobre...

trening E-Prix Nowego Jorku | 1. wyścig E-Prix Nowego Jorku | 2. trening E-Prix Nowego Jorku | 2. wyścig E-Prix Nowego Jorku | 3. trening E-Prix Nowego Jorku | Kwalifikacje do 1. wyścigu E-Prix Nowego Jorku | Kwalifikacje do 2. wyścigu E-Prix Nowego Jorku | Podsumowanie E-Prix Nowego Jorku | Studio + 1. wyścig E-Prix Nowego Jorku | Studio + 2. wyścig E-Prix Rzymu | 1. trening E-Prix Rzymu | 1.

kolejce Ekstraklasy 2022-09-14: Od piątku 16 września do niedzieli 18 września rozegrana zostanie 10. kolejka PKO BP Ekstraklasy - nie będzie meczu w poniedziałek. Jak zwykle zaplanowano 3 transmisje w technologii 4K: piątkowe Legia - Miedź, sobotnie Raków - Radomiak i niedzielne derby Poznania. Spotkanie Raków Częstochowa - Radomiak pokaże też TVP Sport. Mecz otwarcia 10. kolejki: Piast vs Śląsk także w CANAL+ Family. BVB - Schalke 04 i Augsburg - Bayern w Viaplay 2022-09-14: Po rozgrywkach pucharowych UEFA od piątku powrót do rozgrywek w ligach niemieckich.

dzień Kolarstwo torowe | Hyeres | 2. dzień Kolarstwo torowe | Hyeres | 3. dzień Kolarstwo torowe | Hyeres | 4. dzień Kolarstwo torowe | Monachium | 1. dzień | Kwalifikacje Kolarstwo torowe | Monachium | 2. dzień | Finały Kolarstwo torowe | Monachium | 2. dzień | Kwalifikacje Kolarstwo torowe | Monachium | 3. dzień | Finały Kolarstwo torowe | Monachium | 3.

na czas juniorek Flandria 2021 | Jazda ind. na czas juniorów Flandria 2021 | Jazda ind. na czas kobiet Flandria 2021 | Jazda ind. na czas mężczyzn Flandria 2021 | Jazda ind. na czas młodzieżowców (U-23) Flandria 2021 | Jazda na czas drużyn mieszanych Flandria 2021 | Wyścig elity kobiet Flandria 2021 | Wyścig elity mężczyzn Flandria 2021 | Wyścig juniorów ze startu wspólnego Flandria 2021 | Wyścig młodzieżowców (U-23) ze startu wspólnego Flandria 2021 | Wyścig ze startu wspólnego juniorek Flavio Cobolli - Andrew Harris Flensburg Handewitt - FC Barcelona Flipkens/Roger-Vasselin - Zhang/Pavic Flipkens/Sorribes - Guarachi/Klepac Flipkens/Sorribes - Lohoff/Zanevska Flipkens/Sorribes - Melichar/Perez Flipkens/Sorribes Tormo - Dabrowski/Olmos Flipkens/Sorribes Tormo - Hozumi/Ninomiya Fognini/Bolelli - Ram/Salisbury Fognini/Bolelli - Ramanathan/Cacic Fonseca/Prado Angelo - Leroux/Papamalamis Font Romeu | Slopestyle Fontenel/Sierra - Bartashevich/Zaytseva Fontenel/Sierra - Blokhina/Macavei Forget/Haas - Clement/Santoro Forget/Haas - Escude/Mathieu Formula E - Top Moments Formuła E | Zapowiedź sezonu Fort Worth | Skoki Fourlis/Kubler - Mladenovic/Dodig Frances Tiafoe - Andriej Rublow Frances Tiafoe - Benjamin Bonzi Frances Tiafoe - Christopher Eubanks Frances Tiafoe - David Goffin Frances Tiafoe - Felix Auger-Aliassime Frances Tiafoe - Guido Pella Frances Tiafoe - Jason Kubler Frances Tiafoe - Marcos Giron Francesca Di Lorenzo - Chloe Paquet Francesca Di Lorenzo - Christina McHale Francesca Di Lorenzo - Natalija Stevanović Francesca Di Lorenzo - Nuria Parrizas Diaz Francesca Jones - Elizabeth Mandlik Francesca Jones - Usue Arconada Francis Gusts | Park maszyn Francisco Cerundolo - Juan Pablo Ficovich Francisco Cerundolo - Pedro Cachin Francisco Cerundolo - Peter Gojowczyk Francja | Kwalifikacje Francja | Trening Francja | 2.

Black / P. Rafter - M. Philippoussis / R. Stubbs C. Dolehide / S. Sanders - N. Dzalamide / K. Rakhimova C. Kuhl / E. Seid - A. Blokhina / A. Xu C. McNally / T. Townsend - A. Rus / N. Párrizas C. Naef / A. Van Impe - A. Gureva / H. Kinoshita Cabal/Farah - Glasspool/Heliövaara Cabal/Farah - Paire/Ramos-Vinolas Cabrera/Hon - Aoyama/Shibahara Cabrillana/Morch - Kamiji/Montjane Cabrillana/Takamuro - Griffioen/Ohtani Cachin - Moutet Caldwell Park | 1. dzień Caldwell Park | 2. dzień Calgary | Halfpipe Calgary | Kwalifikacje Calgary | Kwalifikacje,, Mężczyźni Calgary | Kwalifikacje kobiet Calgary | Slopestyle Calgary | 1. dzień Calgary | 2.

wyścig Robbie Williams - Ashley Hugill Robbie Williams - Cao Yupeng Robbie Williams - David Lilley Robbie Williams - Hossein Vafaei Robbie Williams - Jackson Page Robbie Williams - Lei Peifan Robbie Williams - Peter Lines Robbie Williams - Sanderson Lam Robbie Williams - Soheil Vahedi Robert McCullough - Sam Craigie Robert Milkins - Ali Carter Robert Milkins - Cao Yupeng Robert Milkins - Ding Junhui Robert Milkins - Jamie Wilson Robert Milkins - Jenson Kendrick Robert Milkins - Mark Davis Robert Milkins - Nigel Bond Robert Milkins - Noppon Saengkham | 1. sesja Robert Milkins - Noppon Saengkham | 2. sesja Robert Milkins - Peter Lines Roberto Bautista - Emil Ruusuvuori Roberto Bautista - JJ Wolf Roberto Bautista - Philipp Kohlschreiber Roberto Bautista - Taylor Fritz Roberto Bautista Agut - Felix Auger-Aliassime Roberto Bautista Agut - Stefano Travaglia Roberto Carballes Baena - Denis Shapovalov Roberto Carballes Baena - Jannik Sinner Roberto Carballes Baena - Oscar Otte Roberto Carballés Baena - Oscar Otte Roberto Carballes Baena - Tommy Paul Roberto Cid Subervi - Roberto Marcora Robin Anderson - Samantha Stosur Robin Haase - Andrej Martin Robin Haase - Peter Gojowczyk Robin Montgomery - Annabelle Xu Robin Montgomery - Jodie Burrage Robin Montgomery - Kristina Dmitruk Robin Montgomery - Solana Sierra ROC - Chiny | Mężczyźni ROC - Dania | Mężczyźni ROC - Finlandia | Kobiety ROC - Japonia | Kobiety ROC - Kanada | Mężczyźni ROC - Norwegia | Mężczyźni ROC - Szwajcaria | Kobiety ROC - Szwecja | Kobiety ROC - Szwecja | Mężczyźni ROC - USA | Kobiety ROC - USA | Mężczyźni ROC - Wielka Brytania | Kobiety Rocasa Ace Gran Canaria - Costa del Sol Málaga Rochester | Kobiety Rodionova/Polmans - Osorio/Cabal Rodrigo Pacheco - Jakub Nicod Rodrigo Pacheco - Victor Lilov Rodrigo Pacheco Mendez - Jaden Weekes Rodrigo Pacheco Mendez - Leanid Boika Roger Federer - Andre Agassi Roger Federer - Andy Murray Roger Federer - Andy Roddick Roger Federer - Fernando Gonzalez Roger Federer | Konferencja prasowa Roger Federer - Leyton Hewitt Roger Federer – Marat Safin Roger Federer - Marcos Baghdatis Roger Federer - Marin Cilić Roger Federer - Rafael Nadal Rogers/Martic - Kichenok/Ostapenko Rogla | Slalom gigant równoległy Roland Garros | 1.

etap RideLondon Classique | Stage 1 RideLondon Classique | Stage 2 Riihimaeki Cocks - HBC Nantes Riske - Wang RK Gorenje Velenje - PAUC Handball RK Gorenje Velenje - USAM Nîmes Gard RK Nexe - PAUC Handball Road America | 1. wyścig Road America | 2. wyścig Road to Le Mans | 1. wyścig Road to Le Mans | 2.

odcinek Eurosport winter pass | 9. odcinek Evans - Auger-Aliassime - Australian Open Evans - Goffin Evans vs Auger-Aliassime EWC All Access Explainer: What makes Speedway GP unique, and why you need it in your life Extreme E | Grenlandia | Podsumowanie Extreme E | Island X-Prix | Finał Extreme E | Island X-Prix | Półfinały Extreme E | Podsumowanie sezonu Extreme E | Sardynia | Finał Extreme E | Sardynia | Kwalifikacje do 1.

dzień Rajd Wysp Kanaryjskich | 1. dzień Rajd Wysp Kanaryjskich | Podsumowanie RAJDY TERENOWE Rajeev Ram / Joe Salisbury - Matthew Ebden / Max Purcell Rajeev Ram-Joe Salisbury - Ivan Dodig-Austin Krajicek Raluka Serban - Anastasia Kulikova Ram / Salisbury - Nys / Zielinski Ram Salisbury - Cabal Farah Ramanathan/Reese - Skupski/Koolhof Ramkumar Ramanathan - Jewgienij Donskoj Ramkumar Ramanathan - Sean Cuenin Ramos/Coria - Heliövaara/Glasspool Ramos/Martinez - Gołubiew/Mies Ramos-Vinolas/Zapata Miralles - Escobar/Behar Ramphadi/Sugeno - Lapthorne/Wagner Ram/Sailsbury - Bopanna/Dodig Ram/Salisbury - Cabal/Farah Ram/Salisbury - Cressy/Lopez Ram/Salisbury - Daniell/Nielsen Ram/Salisbury - Dodig/Krajicek Ram/Salisbury - Karacew/Saville Ram/Salisbury - Kecmanovic/Monroe Ram/Salisbury - Koolhof/Skupski Ram/Salisbury - Murray/Soares Ram/Salisbury - Sweeny/Tu - Australian Open Ramsau | Bieg do kombinacji kobiet na 5 km Ramsau | Bieg do kombinacji mężczyzn na 10 km Ramsau | Skoki do kombinacji mężczyzn, HS 98 Ramsau | Konkurs kobiet, HS 98 Ramsau | Kwalifikacje do konkurs kobiet, HS 98 Ramsau | Kwalifikacje do skoków męzczyzn, HS 98 Ramsau | Skoki do kombinacji kobiet, HS 98 Ranah Akua Stoiber - Federica Urgesi Ranah Akua Stoiber - Liv Hovde Ranah Stoiber - Aysegul Mert Ranah Stoiber - Michaela Laki Ranah Stoiber - Victoria Mboko Raquel Gonzalez Vilar - Renata Jamrichova RB Lipsk - 1.

zjazd kobiet Lake Louise | Supergigant kobiet Lake Louise | Zjazd mężczyzn Laki/Pavlou - Hietaranta/Sierra Laki/Zelnickova - Eala/Vandewinkel Lammons/Withrow - Berankis/Paire Lammons/Withrow - Lehecka/Vesely Lammons/Withrow - O'Connell/Kubler Lammons/Withrow - Skupski/Koolhof Landaluce/Rodenas - Baris/Basavarredy Landaluce/Rodenas - Inchauspe/Williams Langley | Skoki Lapthorne / D. Wagner - S.

wyścig Asia Talent Cup | 3. wyścig Aslan Karatsev - Jenson Brooksby Asłan Karacew - Adrian Mannarino Asłan Karacew - Camilo Ugo Carabelli Asłan Karacew - Jaume Munar Asłan Karacew - Jordan Thompson Astra Sharma - Clara Tauson Astra Sharma - Harmony Tan Astra Sharma - Susam Bandecchi Astra Sharma - Viktoria Kuzmova At Home With Tiger Woods Auger Aliassime - Ritschard Auger-Aliassime - Ritschard Auger-Aliassime vs Cilic Auger-Aliassime vs Medvedev Augusta National Amateur | 4. dzień Australia - Chiny | Mikst Australia - Czechy | Mikst Australia - Wielka Brytania | Mikst Australian Open | 1. runda Australian Open | 2. runda Australian Open | 3. runda Australian Open | 4.

sesja Neil Robertson - Ashley Hugill | 2. sesja Neil Robertson - Barry Hawkins | 1. sesja Neil Robertson - Barry Hawkins | 2. sesja Neil Robertson - Barry Pinches Neil Robertson - Ben Woollaston Neil Robertson - Fraser Patrick Neil Robertson - Graeme Dott Neil Robertson - Hammad Miah Neil Robertson - Jack Lisowski | 1. sesja Neil Robertson - Jack Lisowski | 2. sesja Neil Robertson - Jack Lisowski | 3. sesja Neil Robertson - Jimmy Robertson Neil Robertson - John Astley Neil Robertson - John Higgins Neil Robertson - John Higgins | 2. sesja Neil Robertson - John Higgins (1. sesja) Neil Robertson - John Higgins (2. sesja) Neil Robertson - Kyren Wilson Neil Robertson - Lei Peifan Neil Robertson - Mark Davis Neil Robertson - Mark Williams Neil Robertson - Michael White Neil Robertson - Noppon Saengkham Neil Robertson - Ricky Walden Neil Robertson - Ronnie O’Sullivan Neil Robertson - Ronnie O'Sullivan | 1.

FC Union Berlin RB Lipsk - Hansa Rostock RB Lipsk - SC Freiburg Reanne Evans - Lee Walker Reanne Evans - Soheil Vahedi Reanne Evans - Zhang Jiankang Rebecca Marino - Katarina Zavatska Rebecca Marino - Kateryna Bondarenko Rebecca Marino - Marie Bouzková Rebecca Marino - Panna Udvardy Rebecca Marino - Paula Ormaechea Rebecca Marino - Seone Mendez Rebecca Marino - Ysaline Bonaventure Rebecca Peterson - Anna Kalinska Rebecca Peterson - Daria Saville Rebecca Sramkova - Aleksandra Krunic Rebecca Sramkova - Alycia Parks Rebecca Sramkova - Arina Rodionova Rebecca Sramkova - Cristina Bucsa Rebecca Sramkova - Daria Kasatkina Rebecca Sramkova - Linda Noskova Rebecca Sramkova - Reese Brantmeier Rebecca Sramkova - Suzan Lamens Rebeka Masarova - Ana Bogdan Rebeka Masarova - Jaqueline Cristian Rebeka Masarova - Jesika Maleckova Rebeka Masarova - Su Jeong Jang Reboul/Doumbia - Dodig/Krajicek Red Bull BC One | Gdańsk Reese/King - Krajicek/ Inglot Reid/Thompson - Hijikata/Schoolkate Reilly Opelka - Lloyd Harris Reiteralm | Skicross Reiteralm | Snowcross Reka Luca Jani - Aleksandra Krunic Reka Luca Jani - Audrey Albie Reka Luca Jani - Leonie Kung Reka Luca Jani - Yuki Naito Rekord świata Aleksandry Mirosław Renata Zarazua - Despina Papamichail Renzo Olivo - Norbert Gombos Reyes/Barrientos - Borges/Cabral Ricardas Berankis - Andriej Rublow Ricardas Berankis - Diego Schwartzman Ricardas Berankis - Roberto Carballés Baena Richard Gasquet - Botic Van De Zandschulp Richard Gasquet - Daniił Miedwiediew Richard Gasquet - Lloyd Harris Richard Gasquet - Lloyd Harris | Dokończenie meczu Richard Gasquet - Sebastian Korda Richard Gasquet - Taro Daniel Richel Hogenkamp - Lizette Cabrera Richel Hogenkamp - Samantha Murray Sharan Ricky Walden - Alfie Burden Ricky Walden - Allan Taylor Ricky Walden - Ashley Carty Ricky Walden - Craig Steadman Ricky Walden - Dylan Mitchell Ricky Walden - Jackson Page Ricky Walden - Jamie Jones Ricky Walden - Joe Perry Ricky Walden - Mark Williams Ricky Walden - Martin O'Donnell Ricky Walden - Matthew Stevens Ricky Walden - Michael Judge Ricky Walden - Neil Robertson Ricky Walden - Noppon Saengkham Ricky Walden - Shaun Murphy Ricky Walden - Steven Hallworth Ricky Walden - Sunny Akani Ricky Walden - Yuan SiJun Ride for Your L1fe Ride London Classic kobiet | 3.

UEFA Nations League: Szkocja - Ukraina, Transmisja na żywo Transmisja TV odbędzie się na antenie Polsat Sport. Transmisja online u bukmacherów. Niestety żaden bukmacher nie ma w ofercie transmisji

Piłka nożna: Szkocja - wiadomości - Flashscore Szkocja - strona na Flashscore.pl oferuje wyniki, rezultaty, tabele i szczegóły meczów. Szkocja - Ukraina: transmisja meczu online stream i

Szkocja - Ukraina: transmisja meczu online i tv. Gdzie oglądać Szkocja - Ukraina: transmisja meczu online stream i tv. Gdzie oglądać? El. MŚ 2022. Szkocja - Ukraina to półfinałowe spotkanie barażowe

(
(TELEWIZJA) Szkocja Ukraina telewizja online 21 września 2022

(TELEWIZJA) Szkocja Ukraina telewizja online 21 września 2022

Más opciones
whatsapp-logo-11-1019x1024.png