Perfil

Fecha de registro: 8 sept 2022

Sobre...

Kromě moderní estetiky interiéru navyšuje radost z jízdy například multifunkční sportovní volant se zploštělou spodní částí čalouněný kůží nappa a s perforovanými místy úchopu. Dobrou boční oporu zaručují sportovní sedadla s dynamickým designem. Exteriér Interiér Sady výbavy Sady výbavy nového EQS SUV od Mercedes-EQ Sada Advanced Sada Advanced doplní Váš Mercedes o užitečné doplňky. Za jízdy Vám usnadňuje navigaci multimediální systém MBUX s rozšířenou realitou s nejmodernější technologií.

Za příplatek je dostupné jako aktivní ambientní osvětlení, prostřednictvím kterého může vozidlo pomocí světelných impulzů komunikovat s řidičem a cestujícími. Linie výbavy Luxus z každého úhlu Sportovní a dynamické nebo klasicky elegantní. U nového EQS SUV si můžete vybrat ze třech různých linií výbavy.

Také komfortní sada KEYLESS-GO a praktická odkládací přihrádka pod středovou konzolou usnadňují Vaše každodenní používání automobilu. Součásti Komfortní sada KEYLESS-GO (P17) Rozšířená realita MBUX pro navigaci (U19) Odkládací přihrádka pod středovou konzolou (5B1) Sada Advanced Plus S touto sadou zažijete technologický pokrok. Jako doplněk k sadě Advanced obdržíte se sadou jízdních asistentů Plus rozsáhlou podporu při jízdě a parkování.

Tyto systémy působivě podporuje aktivní ambientní osvětlení. Další výrazný prvek: brilantní světlomety DIGITAL LIGHT. Součásti DIGITAL LIGHT s funkcí projekce (PAX) Sada jízdních asistentů Plus (P20) Aktivní ambientní osvětlení (878) Sada pro parkování s kamerou 360° (P47) Sada Premium Pozvedněte svůj Mercedes na prvotřídní úroveň – jako doplněk obsahů sad Advanced a Advanced Plus. Panoramatické posuvné střešní okno propouští více světla nebo čerstvého vzduchu do interiéru. Nabídku završuje vynikající zvuk surround soundsystému Burmester® 3D a inovativní asistent MBUX v interiéru. Asistent MBUX v interiéru (77B) Surround soundsystém Burmester® 3D (810) Panoramatické posuvné střešní okno (413) Head-up displej (444) Automatická klimatizace THERMOTRONIC (581) Sada Premium Plus Sada, se kterou nezůstanou nesplněna téměř žádná přání: vedle obsahů sad Advanced a Premium zažijete nejvyšší komfort všemi smysly.

U19 League 2022/2023 výsledky, Futbal Česko - Flashscore.sk V ľavom menu kliknite na názov krajiny a vyberte si požadovanú súťaž (prvú ligu, národný pohár, nižšiu súťaž). Live výsledky na stránke U19 League 2022/2023

Lvíčata zametla s Andorrou a naladila se na zářijovou baráž Gól v utkání Česko "U21" – Andorra "U21": Karabec - 1:0 (12. min.) 00:01:10. Gól v utkání

Design | EQS SUV | Mercedes-EQMaska chladiče s ikonickým vzorem Mercedes-Benz. Nápadné geny terénního vozidla: osvětlená stupátka. Aerodynamicky optimalizovaný „účelný design“. Nezaměnitelná zadní světla v designu zaoblené design 3D spirály. Inovativní ozdobné prvky jako pórovité dřevo se vzorem Mercedes-Benz v hliníku. Unikátní design: MBUX Hyperscreen. Interiér se vyznačuje exkluzivními materiály. Surround soundsystém Burmester® s 15 reproduktory. Ambientní osvětlení Více než jen pouhé zapnutí a vypnutí The component is not available! Pro interakci přetáhnout Které světlo se hodí k Vaší náladě? Promyšlená koncepce osvětlení nového EQS SUV vytváří luxusní pocit z prostoru. U ambientního osvětlení si individuálně volíte mezi barevnými světy a stupni jasu.

Ambientní osvětlení navíc inscenuje různé působivé barevné koncepce podle osobních preferencí. Linie AMG S výrazným stylingem linie AMG podtrhnete dynamický charakter Vašeho vozidla. Propojte nezaměnitelný účelný design se sportovními geny značky Mercedes-AMG – pro ještě sebevědomější projev. Linie AMG interiér propůjčí Vašemu Mercedesu viditelně a hmatatelně sportovnější charakter.

Onlajny.com | online přenosy sportovních utkání, závodů a Kvalifikace mistrovství Evropy do 19 let · Česko – Andorra 0:0. 14:00, před zápasem (). live na Tipsport: 1.01 - 15.0 - 23.7 live navsaďte si na:

Onlajny.eu | online prenosy športových stretnutí Futbal » ; Slovenský pohár - Slovnaft cup · Kalná nad Hronom – Myjava · 16:00 ; Liga majstrov - ženy · Valur – Slavia · 19:00 ; MOL Cup · Ústí n. L. – Bohemians ·

[
[[Streamování*]++] Česko U19 Andorra U-19 živě 21 září 2022

[[Streamování*]++] Česko U19 Andorra U-19 živě 21 září 2022

Más opciones
whatsapp-logo-11-1019x1024.png